Дейности в група Ябълка

“Бъди толерантен”

gosti 5Децата от група “Ябълка” взеха участие в празничното тържество в ДГ”Мечта” по случай Денят на толерантността - 16 ноември 2023 година.Те изненадаха гостите на групата, като отправиха своето послание “Бъди толерантен”.

Малчуганите раздадоха на всички гости сърчица с думички, които са символ на толерантност, а именно: добродушие, състрадание, уважение, хармония, емпатия, милосърдие, съчувствие, човечност, търпимост, благодарност, добронамереност, разбиране, приятелство, лоялност, равнодушие и т.н.

gosti 6Децата заедно с техните родители изработиха “Цвете на толерантността” и “Цвете от ръчички”, като символ на толерантност.

Нека бъдем толерантни един към друг и да учим децата си на всички тези добродетели, за да израстват те добри и стойностни човеци!

gosti-